Довідкова АС Видубичі, розклад автобусів квитки номери телефонів

Довідкова автостанції Видубичі, інформація за розкладом, квитках, номери телефонів

Довідкова на автостанції “Видубичі”

Автостанція “Видубичі” є одним із найбільших транспортних вузлів. З 2001 року вона почала працювати. Розташована неподалік від станції метро “Видубичі”. Інфраструктура надзвичайно велика, щодня близько 70 тис. перевезень пасажирів.

Режим роботи довідки автостанції “Видубичі”

Автостанція «Видубичі» працює кожного дня. Відкривається о 4:55 ранку. Останній автобус відправляється о 01:10 ночі. Довідкова на автостанції підкаже про розклад автобусів, та підкаже ряд послуг якими ви можете скористатись. Насамперед це квиткові каси, де ви можете купити квиток, медичний пункт, кімната для матері та дитини, якою ви можете скористатись, готель,в разі якщо потрібно переночувати, камери зберігання, зал очікування.

Телефони довідки АС “Видубичі”

Тел.(044) 528-30-11

Тел.(044) 524-74-26

Забронювати квиток можливо за телефоном 524-74-26

Бронювання можливе лише в день відправлення автобуса, крім п’ятниці.

Як проїхати до АС “Видубичі”

Місцезнаходження автостанції досить зручне, адже знаходиться біля станції метро, тому можна швидко доїхати без заторів. Для більш детальної інформацї перейдіть на сторінку......

Довідка на АС ”Видубичі”

Довідкова на АС ”Видубичі” може дати додаткову інформацію про такі послуги:

  • - Камера зберігання. Вартість камери становить 10% від вартості вашого квитка, але перш ніж залишати багаж, попередьте працівника про його цінність;
  • - Готель. Досить зручний і сучасний, дуже тихий, знаходиться неподалік станції метро. Має сучасні меблі та електроприлади. Кожна кімната має холодильник, ліжко, надається постільна білизна і рушники. Гаряча та холодна вода. Є номери від однокімнатних до чотирьохкімнатних.

На автостанції працюють п’ять кас, для придбання квитків. Для матерів та дітей є окрема кімната. Працює медичний пункт для надання першої медичної допомоги. Про рух автобусів можна дізнатись на інформаційному табло.