Як доїхати до автостанції Видубичі в Києві

Як доїхати до автостанції Видубичі в Києві

Як доїхати до автостанції Видубичі

Друк icon

 Автостанція Видубичі Київ

Автовокзал розташований у Печерському районі міста і має досить сучасний вигляд. Скляна двоповерхова будівля автостанції, розташоване буквально в двох кроках від ст. м "Видубичі".Автовокзал є другим по потужності пересадочним вузлом для міжнародних рейсів. На першому поверсі знаходяться каси автостанції, в яких можна купити квиток на автобус і дізнатися розклад відправлення рейсу, що цікавить.

Знайти маршрут, як доїхати до автостанції Видубичі, можна за допомогою інтерактивної карти, розміщеною на нашому сайті. Автовокзал Видубичі відображається на карті в центрі і є покажчиком. За умовчанням карта "знає", що вам потрібно якимось чином дістатися до автостанції Видубичі (адреса самого автовокзалу Видубичі уже задана системою), тому в поле "Адресу призначення" потрібно прописати адресу, з якої ви до неї дістаєтеся.

У разі, якщо ви плануєте поїздку по місту з автостанції, вам необхідно змінити напрям пошуку і відзначити точку "Як проїхати додому", додавши адресу пункту призначення. Далі, ви натискаєте кнопку "розрахунок маршруту" і на екрані автоматично відображаються всі варіанти маршруту пересування.

Як доїхати до АС Видубичі з ж/д вокзалу Києва

Доїхати до автостанції Видубичі з ж/д вокзалу Києва можна від ст. м "Вокзальна" з пересадкою на ст. м "Театральна". На ст. м "Театральна" необхідно перейти на станцію "Золоті Ворота", яка розташована по зеленій гілці, як і с. м. "Видубичі".

  • На маршрутці номер 238, яка ходить від ст. м "Печерська".
  • До того ж, дістатися до автовокзалу Видубичі можна на міській або приміській електричці.
  • Якщо ви користуєтеся для пересування по місту тролейбусом, до автостанції ви можете дістатися 38 номером такого транспорту, який йде від ст. метро "Печерська".

Для максимальної зручності рекомендуємо перейти по відповідному посиланню вгорі тексту, де вам буде доступною найактуальніша інформація